TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Podstaw Elektrotechniki i Elektrotechnologii K38W05D02

Sukces w piątej edycji konkursu Secundus

Data: 22.04.2024 Kategoria: Katedra, Nauka, Pracownicy

Nasi Koledzy dr inż. VISHNU SURESH oraz mgr inż. FACHRIZAL AKSAN laureatami V edycji konkursu Secundus !  Serdeczne gratulacje !

100 młodych naukowców z PWr wyróżniono - w ramach trzynastu dyscyplin - w piątej edycji konkursu Secundus. To osoby z naszej uczelni, które posiadają największą sumą wartości punktowych w publikacjach, a w 2023 roku nie miały ukończonych 40 lat i nie posiadały habilitacji.

Pod uwagę brane są artykuły opublikowane w 2023 r. w czasopismach naukowych i recenzowanych materiałach z międzynarodowych konferencji naukowych oraz monografie naukowe.

Szczególne wyróżnienia oraz nagrody w wysokości 10 tys. zł otrzymało trzynaście osób zajmujących pierwsze miejsce w grupie osób nagrodzonych w danej dyscyplinie naukowej, pozostałym laureatom przyznano kwotę 5 tys. zł.

Lista 2023

secundus_2023.pdf [ .pdf 145.35 KB ]

22-04-2024

Ostatnia modyfikacja: 29-04-2024 Utworzone przez: Zbigniew Leonowicz Opublikowane przez: Zbigniew Leonowicz